![Loading Events](https://turkpedkar.org.tr/wp-content/plugins/the-events-calendar/src/resources/images/tribe-loading.gif)
- This event has passed.
EDİNSEL KALP HASTALIKLARI ÇALIŞMA GRUBU TOPLANTISI
26 March 2016
Türk Pediatrik Kardiyolojisi ve Kalp Cerrahisi Derneğinin Değerli Üyeleri,
Bu yıl Edinsel Kalp Hastalıkları Çalışma Grubumuzun toplantısını 26 Mart 2016 tarihinde İzmir’de gerçekleştirmeyi planlıyoruz. Toplantımız Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi yerleşkesinde bulunan 20 Mayıs Konferans Salonunda gerçekleştirilecektir. Katılımcılar için yerleşke içerisinde bulunan Ege Üniversitesi Konuk Evi’inden oda ayrılmıştır. Bize bu imkanı sağlayan Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı Sayın Prof. Dr. Cemil Gürgün ve Prof. Dr. Ruhi Özyürek’e teşekkürü borç biliriz.
Toplantımızın konusunu “Her yönüyle Kawasaki Hastalığı, Güncellemeler” oluşturacaktır. Toplantı programı ekli dosyada ve web sayfamızda yer almaktadır. Toplantıda ilginç ve/veya eğitici olgu sunumları da yapılacaktır. Olgu sunmak isteyenler 4 Mart 2016 tarihine kadar olgularını bizlere (dolunayk@yahoo.com, gul_endam@yahoo.com ) bildirebilirler.
Katılım ücretsizdir, ancak organizasyon açısından toplantıya katılacak üyelerin Serenas Turizm’den Özde Yeniçeri (mail: ozdeyeniceri@seranas.com.tr, tel: 0 530 0687857) ile veya bizlerle bağlantıya geçmelerini rica ederiz.
Saygılarımızla,
Edinsel Kalp Hastalıkları Çalışma Grubu adına
Prof.Dr. Dolunay GÜRSES
Prof. Dr. Gülendam KOÇAK
Program için tıklayınız.